Kariyer Ortopedi - Hakkımızda

Kariyer Ortopedi 2007 yılında Ankara'da kuruldu. Kuruluşundan günümüze aralıksız olarak, sayısız  protez ve ortez hastasına hizmet verdik.
Çalışan kadrosu olarak tümü üniversite mezunu olup, alanında yetkili kişilerdir. Akademik olarak, daima kendini güncelleyen personelimiz; gerek yurt içi, gerekse yurt dışındaki eğitimlere katılarak, protez ve ortez alanındaki yenilikleri hastalarımızın hizmetine sunmaktadır. Kariyer Ortopedi personeli ; İSPO (ınternational Society for Prostetics and Orthotics) üyesidir. Yurt içi ve yurt dışındaki kongre ve bilimsel çalışmalara konuşması ve dinleyici olarak katılarak, meslek tecrübelerini bilim dünyası ile paylaşmakta ve güncellenmektedirler. Protez Ortez eğitimi gören öğrencilerimize; bünyemizde uygulama eğitimi vererek, meslek hayatlarına hazırlanmalarında destek vermektedir.
Tüm bu çalışmalar ışığında; Avrupa ve Dünya standartlarında uygulamalar gerçekleştirip, hastalarımızın rutin hayatına engelsiz devam etmelerine yardımcı olmaktadır.. Üst ekstremite ve alt ekstremite amputasyon protezlerimiz ve ortezlerimiz için hastalarımıza; hem teknik, hemde rehabilitasyon hizmeti sunarak hastalarımızın yeni hayatlarına daha iyi adapte olmalarını sağlamaktayız. 2019 yılından itibaren ayak analizi ve tabanlık uygulama birimimizi hastalarımızın hizmetine sunduk. Kurumsal bir işleyiş içerisinde; hastalarımıza, aile konforu yaşatarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktayız. 
Alanımızda bir çok yeni uygulamayı ilk gerçekleştiren uygulama merkezi olarak Kariyer Ortopedi Ailesi hastalarımıza müşteri memnuniyeti odağı ile hizmet vermekten sonsuz mutluluk duyar.
 

Kariyer Ortopedi - Hakkımızda

Misyonumuz

Kariyer Ortopedi Protez Ortez Uygulama ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermek için kurulmuştur. Mesleki birikimlerimizi, uzman kadromuz aracılığı ile ihtiyaç sahibi olan hastalarımızın hizmetine sunarak, üst düzeyde engelsiz hayatla buluşturmak ve mobilite seviyelerini artırmak amaçlanmıştır. Kişiye özel tasarımlar yaparak; hedef kitlemizin ortez - protezlerini;  maksimum, malzeme ve işçilikle buluşturarak üretmektedir. Kullanım süresi boyunca meydana gelecek sorunlarla yakından ilgilenip mağduriyetlerini minimale indirmektedir  Tüm faaliyetlerinde etik kurallar vazgeçilmezimizdir. Aile sıcaklığında, profosyonel hizmet ile hastalarımızın huzurlu bir ortamda protez - ortez hizmetimizden fayda sağlamaları için çalışmaktayız.

Misyonumuz

Vizyonumuz

Protez ortez alanındaki gelişmeleri, yakından takip edip; bilim ışığı altında, hastalarımızı bilinçlendirip, hizmetlerine sunmak. Hastalamızın günlük hayat içerisindeki aktivitelerini maksimum düzeye çıkararak engelsiz hayata basamak oluşturmak. Sektördeki meslektaşlarımızla yenilikleri paylaşıp en iyiye ulaşmak. Tüm bu faaliyetlerimizi etik kurallar içerisinde gerçekleştirmek ve çağımıza hızla uyum sağlamak.

Vizyonumuz