Mikroişlemcili Protezler

Hidrolik Mikroişlemcili Ayak Bileği ve Diz Dezertikülasyon Protezleri

Genium X3 bacak protezi

Genium X3 : 

GeniumX3 diz eklemi; fizyolojik insan yürüyüşüne en yakın yürüyüş paterninin uygulanabildiği ileri teknoloji ile üretilmiş diz eklemidir. Fonksiyonel ve estetiktir. Geri geri yürümek, basamak çıkmak ve kişinin adım uzunluğuna göre adapte olabilen eklemdir. Kişinin anlık reflekslerine en güzel uyum sağlayan tasarım sayesinde hastanın sezgilerine en uygun işlevseliği sunar. Koşma modu spor için özel tasarlanmıştır. Tam olarak pasif modu ile sabitlemek mümkündür. toplam 5 farklı mod sayeside çeşitli fonksiyonlar kazandırılmıştır.

 

                             
C-Leg Mikroişlemcili bacak protezi
C - Leg:
Diz eklemi kompleks bir sensör sistemi ile denetlenir. Bu sensörler sayesinde, kişinin değişen yürüme hızlarına uyum sağlanmaktadır. Emniyetsiz durumlarda dahi kişinin güvenliğini sağlar ve aktif bir yürüme paterni sağlar.

 


ALLUX  Polisentrik (4 Barlı) Swing ve Stance Fazı Mikroişlemci Kontrollü Diz Eklemi
ALLUX :

Polisentrik (4 barlı) swing ve Stance fazı mikroişlemcili diz eklemidir. Hareketleri gerçek diz ekleminin hareketlerine benzediği için doğal diz eklemi olarak adlandırılmıştır. Eklem fleksiyonda iken dahi kontrolsüz bükülmeyi engeller. Günlük yaşamda esnekliği artıran çeşitli hareketlere izin verir.
RHEO KNEE XCRHEO KNEE XC:

Bisiklete binmek, yürümek ve merdiven çıkmak gibi hareketleri destekler. Otomatik uyumlanan gerçek zamanlı duruş ve salınım kontrolü ile tüm yüzeyler güvenli salınım başlatır. Otomatik tökezleme kurtarma özelliği mevcuttur. Hava koşullarına dayanıklı tasarımı ile tatlı su temasına kısmen izin verir.