Yüzme ve Banyo Protezleri

Yüzme ve Banyo Protezleri

Islak ortamlardaki günlük işler örneğin günlük duş veya banyo gibi bir çok zorluk teşkil eder: Islak ve kaygan zeminler düşme riskini artırır; yürüme yardımı her zaman ulaşılabilir bir emniyet imkanı sağlamaz. Ayrıca mevcut protezlerimiz dış görünüşü ile dikkat çekebilir.

Aqualine protez sistemi, ıslak alanda kullanım için özelleştirilmiştir. Aqua-ayak kaymaz özelliktedir ve Aqua-diz, entegre edilmiş kilit ile yürüme ve ayakta durma da emniyet sağlar. Bunun yanında sayısız protez parçası ve bağlantı bileşenleri ile  Aqua diz ve Aqua ayak,  kişiye özel su geçirmez olarak  yürümeyi tamamlamak amacıyla kullanılabilmektedir. Özel bir kaplama olan Aqualine kaplama, göze batmayan doğal görünümü sağlar.

Yüzme ve Banyo Protezleri


Yüzme ve Banyo Protezleri

Aqualine Kılıf

Kılıf özellikle Aqua diz ve ayakla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca proteze de doğal bir görünüm kazandırır. Temizlenmesi kolaydır. Kendi başınıza giyip çıkartabilirsiniz.
Aqualine Kılıf
 

Kaymaya Karşı Korumalı Taban

Aqua ayağın özel tasarımı ve üretildiği malzeme ıslak yüzeylerde kaymaya karşı koruma sağlar.

Kaymaya Karşı Korumalı TabanKaymaya Karşı Korumalı TabanKaymaya Karşı Korumalı Taban

 

Ayrıca bazı mikroişlemcili diz eklemleri kayak ve bisiklet kullanma modları ile bu aktiviteleri desteklemektedirler. Uygun soket & ayak & eklem ve adaptör kombinleri ile dans , trakking gibi aktiviteler uygulanabilir hale getirilmektedir.


diz eklemleri kayak ve bisiklet kullanma protezidiz eklemleri kayak ve bisiklet kullanma protezi

Hareket özgürlüktür.